Знайдіть координати точки перетину прямих 2х-3у-4=0 і3х +3у-11=0 допоможіть будь-ласка плиззз


Ответы на вопрос

Отвечает Конотопова Варвара.

Ответ:

Объяснение:

2х-3у-4=0. 3х +3у-11=0

3у=2х-4. 3у=11-3х

2х-4=11-3у

5у=15

у=3. 3у=11-3х

3*3=11-3х

3х=11-9

х=2/3

А(2/3;3)