На відстані 5 см від центра сфери проведено переріз, що перетинає сферу по колу завдовжки 24 П см.

Знайдіть площу сфери.

Ответы на вопрос

Отвечает Желтяков Тоха.

Ответ:

676π см²

Объяснение:

α-плоскость сечения, L(α)-длина окружности сечения, OO₁=5, OO₁⊥α,

L(α)=2π·AO₁=24π⇒AO₁=12

OO₁⊥α⇒OO₁⊥AB⇒OA²=OO₁²+AO₁²=5²+12²=25+144=169=13²⇒OA=13

Sсф=4πR²=4π·OA²=4π·13²=676π