Знайдіть координати точки перетину прямих y=3x-7і y=5x+9​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.

Ответ:

координата точки перетину прямих (-8;-31)

Объяснение:

прирівнюємо праві частини 3х-7=5х+9,3х-5х=9+7, -2х=16, х=16:(-2)=-8,у=3×(-8)-7=-31,