На сфері із центром опозначили точки А і В такі, що AB = 18 см. Знайдіть радіус сфери, якщо

відстань від точки Одо прямої AB дорівнює 12 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Миша.

Ответ:

Объяснение:

За умовою О-центр сфери, АВ=18см, ОК=12см. Розглянемо трикутник ВОК: АК=ВК=9см, то за теоремою Піфагора ОВ=√144+81=√225=15(см).