Хлопчик купив 4 зошити а дивчинка 5 таких самих зошити На скильки гривень бильше заплатила

дивчинка, якщо один зошит коштуе 3 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Колосюк Лилия.
1)4×3=12(грн) заплатил хлопчик
2)5×3=15(грн) заплатила дивчинка
3) 15 - 12=3(грн) на 3 гривны дивчинка заплатила больше чем хлопчик
Ответ.на 3 гривны дивчинка заплатила больше чем хлопчик.