Діагональним перерізом правильної чотирикутної призми є прямокутник, площа якого дорівнює 40 см^ 2

. Периметр основи призми дорівнює 20√(2) см. Визначити висоту призми. (Виконати побудову призми і діагонального перерізу)​

Ответы на вопрос

Отвечает Римша Макс.

Ответ:

Висота призми дорівнює 4см

Объяснение:

P(ABCD)=4*AB; →

AB=P(ABCD)/4=20√2/4=5√2см

ВD=AB√2=5√2√2=10см

S(BB1D1D)=BD*B1B; →

B1B=S(BB1D1D)/BD=40/10=4см