Тестові завдинни Варіант 1 Позначте правильну, на вашу думку, відповідь. 1. Знайдіть кути

чотирикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 2:4:7:11. A 30°, 60°, 105°, 165° B 40°, 50°, 115°, 155° B 55°, 45°, 110°, 150° r 20°, 70°, 100°, 170° 2. Сума градусних мір двох протилежних кутів опуклого чотирикутника дорівнює 160°. Знайдіть градусну міру більшого з-поміж двох інших кутів чотирикутника, якщо градусна міра меншого становить 60°. В 100° Г Такого не існує A 160° Б 140° 3 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Болаткан Нуриддин.

Знайдіть кути чотирикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 2:4:7:11.

Сума градусних мір усіх кутів чотирикутника повинна дорівнювати 360°, оскільки чотирикутник має чотири кути.

Маємо відношення градусних мір кутів: 2:4:7:11.

Сума цих чисел: 2 + 4 + 7 + 11 = 24.

Тепер обчислимо градусні міри кутів, поділивши 360° на цю суму та множимо кожне число відношення на отриманий результат:

2/24 * 360° = 30°

4/24 * 360° = 60°

7/24 * 360° = 105°

11/24 * 360° = 165°

Отже, градусні міри кутів чотирикутника становлять 30°, 60°, 105°, 165°. Правильна відповідь - A.

Сума градусних мір двох протилежних кутів опуклого чотирикутника дорівнює 160°. Знайдіть градусну міру більшого з-поміж двох інших кутів чотирикутника, якщо градусна міра меншого становить 60°.

Якщо сума градусних мір двох протилежних кутів дорівнює 160°, то кожен з цих кутів дорівнює половині цієї суми, тобто 160° / 2 = 80°.

Один із інших кутів чотирикутника дорівнює 60°. Знайдемо градусну міру іншого кута, який є більшим:

Сума градусних мір всіх кутів чотирикутника дорівнює 360°, і ми вже знайшли, що два протилежні кути дорівнюють 80° і 60°. Таким чином, сума градусних мір двох інших кутів дорівнює:

360° - 80° - 60° = 220°.

Отже, градусна міра більшого з інших двох кутів чотирикутника дорівнює 220°. Правильна відповідь - A.

Якщо це додаткове питання, то вираз "3 2" не має чіткого математичного значення. Якщо у вас є інше питання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, запитайте, і я з радістю вам допоможу.