Обчисли периметр рівнобедреного трикутника, площа якого дорівнює 16 , якщо кут при основі

трикутника дорівнює 30°

Ответы на вопрос

Отвечает Рудько Захар.

Ответ:

Объяснение:

Площа рівнобедреного трикутника може бути обчислена як S = 36. һ,дев - довжина основи, 2 висота (перпендикуляр проведений до основи з вершини трикутника).

У нашому випадку ми знаємо площу S = 16 і кут при основі 30°. Висоту 2 ми можемо знайти, використовуючи тригонометричну функцію тангенс:

h = - b 2√3

Тепер ми можемо підставити це значення в формулу для площі:

16 - 3 - 6 - 23 = b

Ми можемо спростити це рівняння і знайти значення в:

16 b2 4√3 =

64√3 = 32

b= √64√3

b = 4√3

Таким чином, довжина основи в рівнобедреного трикутника дорівнює 4√3.

Тепер, щоб знайти периметр Р трикутника, додамо довжину основи до суми двох бічних сторін:

Р - 6 + 2а, де а бічна сторона трикутника. -

Оскільки це рівнобедрений трикутник, то а = 6. Таким чином,

P = 4√3+2.4√√√3 = 4√√3+8√√3 = 12√3.

Отже, периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 12√3