Площини двох рівних прямокутних трапецій АВСD і КМDС взаємно перпендикулярні. Знайдіть довжину

відрізка ВМ, якщо СD⊥ВС, СD⊥DМ, ВС = DМ= 3 см, DС = 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ишутин Максим.

Відповідь:

10 см

Пояснення:

Застосовуючи теорему Піфагора до трикутника ВСD:

BD^2=BC^2+CD^2=3^2+4^2=25

Отже, BD=5 см.

Оскільки трапеції АВСD і КМDС рівні, то BD=MK. Таким чином, довжина відрізка ВМ дорівнює 2∗BD=2∗5=10 см.