Знайдіть область значень функціїу=-х2+2х+7


Ответы на вопрос

Отвечает Нескоромный Ярик.
Графік даної функції - прабола
Так як a<0, то вітки параболи будуть напрямлені вниз
М(m;n) - вершина параболи
m=-b/2a=-2/-2=1
n=-(1)²+2*1+7=-1+2+7=8
Область значень даної функції (-∞;8)