Промінь Ов ділить кут АОС, що дорівнює 160º на два кути так що кут АОВ у 3 рази більший за кут ВОС.

Знайдіть цi кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.

Ответ:

<ВОС=Х

<АОВ=3Х

Х+3Х=160

4Х=160

Х=160:4

Х=40

<ВОС=40*
<АОВ=40•3=120*

Объяснение:

Отвечает Матвеева Светлана.

составим и решим уравнение

пусть <ВОС х°, тогда <АОВ -3х°

х+3х=160

4х=160

х=160:44

х=40(°)-<ВОС

3*40=120(°)-<АОВ