Висота циліндру 8 см, а радіус - 4см. Знайдіть площу бічної поверхні та об'єм ціліндру.


Ответы на вопрос

Отвечает Борткевич Илья.

Ответ:       200.96 см².     401.92 см³.

Объяснение:

Площадь боковой поверхности цилиндра

S бок. = 2πRh=2*3.14*4*8 = 200.96 см².

Объем цилиндра

Vц=V=πR^2 h = 3.14*4^2*8 = 401.92 см³.