Якщо діагональ ромба дорівнюють 5см і 8 см то його площа становить


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Артём.
S= 1/2*d1d2 - формула площі
S = 1/2*5*8 = 20cм 
Відповідь : 20 см площа ромба