Площа однієї грані куба дорівнює 12 см. Визначте довжину діагоналі куба.


Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.
Площа однієї грані куба- а² -> a=√12=2√3 см
Діагональ d=a√3  d=2*√3*√3=2*3=6см