Допоможіть будьласка..Дам 20 балів Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 20 см.Знайдіть

сторони, якщо:а)Основа більша за бічну сторону на 5 смб)основа менша за бічну сторону на 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Гаевая-Ромас Настя.

Нехай х-бічна сторона, тоді х+5 - основа,отже х+х+х+5=20

3х=20-5(п`ять переносимо в іншу сторону дужок з протилежним знаком),

3х=15

х=15:3

x=5см - бічна сторона

5+5=10 - основа