Коло вписане в рівнобічну трапецію.Знайдіть периметр трапеції, якщо бічна сторона =5см


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Руслан.

Ответ:20 см

Объяснение:

Дано: коло з центром О; АВСD- описана рівнобічна трапеція. АВ=5см.

Знайти: Р АВСD.

Розв'язання

У рівнобічної трапеції бічні сторони рівні АВ=СD. У описаного чотирикутника суми протилежних сторін рівні АВ+СD=BC+AD. P= 5+5+5+5=20cm.

Відповідь Р=20см