один з внутрішніх кутів трикутника на 20градусів більший за інший а зовнішній кут при третій

вершині дорівнюж 100 градусів Знайдіть кути трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кобзев Даниил.

сума внутрішніх кутів трикутника 180°.

нехай один з кутів х°,тоді другий (х+20)°,а кут при вершині: 180-(х+х+20)=180-2х-20=160-2х

160-2х+100=180-як суміжні

260-2х=180

2х=80

х=40

один кут 40°,другий 40+20=60°,третій-80°