Діаметр колеса тепловоза 0,8 м . Скільки обертів за хвилину робить це колесо , коли тепловоз їде зі

швидкістю 60 км/год Геометрия 9 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Корнюшкина Злата.

Ответ:

Объяснение:

V=60км/ч=60000м/60мин=1000м/мин

D=0,8м ,

Линейная скорость

V=πDn ,

n=V/πD=1000/3,14×0,8=398,1 об/мин