Діаметр ведучого колеса електровоза 1,8м. знайди швидкість електровоза (км/год), якщо ведуче колеса

за одну хвилину робить 130 обертів. Пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чепчугов Миша.

Відстань, яку проходить колесо за один оберт, є довжиною кола, яке утворюється колесом. Якщо діаметр колеса дорівнює 1,8 м, то радіус колеса буде рівним половині діаметра, тобто 0,9 м. Тоді довжина кола буде:

Довжина кола = 2πr = 2π × 0,9 м ≈ 5,654 м

Отже, ведуче колесо проходить близько 5,654 м за один оберт.

Швидкість = (довжина кола × кількість обертів за годину) / 1000

За умовою задачі кількість обертів за хвилину дорівнює 130, тому кількість обертів за годину буде:

Кількість обертів за годину = 130 обертів / хвилина × 60 хвилин = 7800 обертів / годину

Підставивши ці значення в формулу, отримаємо:

Швидкість = (5,654 м/оберт × 7800 обертів/годину) / 1000 = 44 км/год

Отвечает Антонова Анастасия.

Ответ: 92 км/год

Объяснение: Щоб знайти швидкість електровоза, необхідно використовувати формулу:

V = d * π * n / 1000,

де V - швидкість в кілометрах за годину, d - діаметр колеса в метрах, n - кількість обертів за хвилину, π - число Пі.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

V = 1.8 * π * 130 / 1000 = 0.7092 * 130 = 92.3 км/год (округлюючи до одного десятка)

Отже, швидкість електровоза становить близько 92 кілометри на годину, якщо ведуче колесо за одну хвилину робить 130 обертів