5. Діаметр колеса машини 40 см. Площа частини колеса між двома спицями, до площі всього колеса

відноситься як 1 : 9. Знайди довжину дуги колеса, на яку спирається дана частина. (2 бали) 6. Оленка виготовила кулон (прикрасу) у вигляді правильного многокутника зі стороною 6√3см. Для завершення роботи дівчинка вставила дану прикрасу у коло, діаметр якого становить 12 см. Якою є кількість сторін прикраси і радіус кола, вписаного в неї? (3 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Зонова Даша.

Ответ:Ответ:Площа частини колеса між двома спицями дорівнює 1/9 від площі всього колеса, тому площа однієї частини колеса дорівнює 1/9 * площа всього колеса. Оскільки площа колеса дорівнює піднесеній до квадрата діаметру помноженому на π/4, де π ≈ 3,14 - S = ((40 см)² * π/4) / 9 = 400π / 81 см². Довжина дуги колеса, яка відповідає одній частині колеса, становитиме 1/9 довжини колеса, тому L = (2 * π * 20 см) / 9 = 40π / 9 см.

Оскільки правильний многокутник вписаний у коло, то кут між будь-якими його сторонами і радіусом кола є прямим кутом. Кожен кут правильного шестикутника дорівнює 120 градусам, тому її можна розділити на 6 рівних рівних трикутників. Радіус кола дорівнює половині діаметру, тобто 6 см. Довжина сторони трикутника дорівнює половині діаметру кола, тому сторона правильного шестикутника дорівнює 6 см. Отже, він має 6 сторін і радіус кола, вписаного в нього, дорівнює 6 см.

Объяснение: