Знайти площу рівнобедреного трикутника,якщо бічна сторона його 13 см а медіана проведена до основи

12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Денис.

Дано:

ABC-рівнобедренний трикутник

АВ=ВС=13см

ВН=m=13см

Знайти:

S-?

Розв'язання:

Урівнобедренному трикутнику медіана, проведена до основи, є бісектрисою і висотою.

S=(1/2)×AC×BH

АН²=АВ²-ВН²

√13²-√12²=√169-√144=√25=5 см

АН+НС=АС

АС=5+5=10 см

S=(1/2)×10×12=10×6=60 см²

Відповідь: S=60 см²

(Вибач за кривий малюнок♡)