Знайти сторони прямокутника. якщо його периметр 74 см а. площа 3 м^2


Ответы на вопрос

Отвечает Бубенько Анастасия.

Ответ:

12 i 25 см

Объяснение:

a i b-сторони прямокутника, тодi cистема: 2(a+b)=74, \left \{ {{2(a+b)=74} \atop {ab=300}} \right. = \left \{ {{a+b=37} \atop {ab=300}} \right. =\left \{ {{a=37-b} \atop {(37-b)b=300}} \right..

b^{2}-37b+300=0\\\\b^{2}-12b-25b+300=0\\ b(b+12)-25(b-12)=0\\(b-12)(b-25)=0\\b_{1} = 12                       \\                b_{2} = 25

Тодi а=12 та 25.