катети прямокутного трикутника гіпотенуза якого дорівнює 10см а косинус одного з гострих кутів

дорівнює 0.6

Ответы на вопрос

Отвечает Ашомко Дмитрий.

Відповідь: AC=6cм ВС= 8см

Пояснення:

маємо трикутник ABC, АВ=10 см, кут А=0.6, тоді cos A=AC/AB, 0.6=AC/10, AC=10*0.6=6cм

З теореми Піфагора: ВС=АВ²-АС²

ВС=√10²-6²

ВС=√100-36

ВС= 8см