Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 46 см, а бічна 7 см. Знайти основу


Ответы на вопрос

Отвечает Дашук Полина.

Ответ:

32см

Объяснение:

у рівнобедернного трикутника бічні сторони рівні. периметр це сума усіх сторін.

звідси 46-2×7=46-14=32 см