abcd - прямокутник в якому діагональ bd дорівнює 8 см, а периметр трикутника abd 20 см. знайдіть

периметр чотирикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дабижа Настя.

Ответ:

Объяснение:

1) 20-8=12 - сума сторін ab і ad

2) оскільки ab=dc,bc=cd

то периметр = 12+12=24 см