У трикутнику АВС BC = 8 см, A=60°. Знайдітьрадіус кола, описаногонавколо цього трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Межиева Эмилия.

Ответ:   4,6 см.

Объяснение:

Из теоремы синусов:

R=BC/2SinA, где ВС=8 см;  Sin60°=(√3)/2=0,866.

R=8/2*0,866=8/1.73=4,6 см.