Бічні сторони трапеції дорівнюють 4 см і 7 см. А її середня лінія дорівнює 16 см. Знайдіть периметр

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анастасия.

Ответ:

43 см

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ, отже сума основ 16*2=32 см

Р=32+4+7=43 см.