Продовження бічних сторін АВ і СD трапеція ABCD перетинаються в точці М.Знайдіть відрізок АМ, якщо

АВ= 6 см і ВС :АD= 3:4 (у см ) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Оюнов Когелчик.

Ответ:

трикутник АМд подібний трикутнику ВМС за двома кутами (кут М-загальний, кут А=кутМВС як відповідні), BM=x, AM=BM+AB=x+6, BM/ AM=BC/АД, х/х+6=3/4, 4х=3x+18, x=18=BM, АМ=18+6=24