Знайдить кути трикутника якщо ихний градусной мере видносяться як 2:3:7​


Ответы на вопрос

Отвечает Бражник Анастасия.

Объяснение:

сума куиів трикутника 180градусов

нехай кут це х ,тоді 2х+3х+7х=180

12х=180

х=15

1 кут =2×15=30 2кут=3×15=45;3кут= 7×15=105