Якщо довжина кола основи циліндра дорівнює 18 см, а висота — 0,5 см, то площа бічної поверхні

циліндра дорівнює:

Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.

Відповідь:

9 см²

Пояснення:

S бічне=С(довжина кола)*h(висота)   с=18 см , h=0.5 см   S=18*0.5=9