Основний переріз циліндра прямокутник площа якого становить 72 см² знайти об'єм циліндра якого

радіус 3 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пастушенок Татьяна.

Ответ:

108π см³

Объяснение:

Sсіч=h*d, де d- діаметр циліндра, h- висота циліндра.

h=S/d=S/2R=72/3*2=12 см висота циліндра.

V=Sосн*h=πR²*h=π*3²*12=π*9*12=108π см³

Zmeura1204