Діаметр кола з центром у точці дорівнює 10 см. Знайдіть периметр трикутника , якщо хорда дорівнює

7cm

Ответы на вопрос

Отвечает Савенков Кирилл.

Ответ:

PΔABC = 17 см

Объяснение:

Дано: O - центр кола, D = 10 см; OA,OB - радіуси, AB = 7 см

Знайти: PΔABC - ?

Розв'язання:

OA = OB як радіуси, так як усі радіуси кола рівні.

Так як за означенням діаметр дорівнює сумі двох радіусів, то радіус у два рази менше за діаметр, отже радіус кола дорівню:

\boxed{ OA = OB = \dfrac{D}{2} = \dfrac{10}{2} = 5} см.

За означенням периметра трикутника:

PΔABC = OA + OB + AB = 5 + 5 + 7 = 10 + 7 = 17 см.