Знайдіть площу многокутника, якщо площа його ортогональної проекції на деяку площину дорівнює 32√2

см2, а кут між площиною многокутника і площиною проекції дорівнює 45°. Нужна помощь,даю 40 баллов,:)

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Влада.

Ответ:

Площа многокутника 64 сантиметри квадратних

Объяснение:

За формулою S проекції = S многокутника * cos α, де α - кут між площинами многокутників.

S проекції = S многокутника * cos α ⇒ S многокутника = S проекції : cos α = \frac{\frac{32\sqrt{2}}{1}  }{\frac{\sqrt{2} }{2}  } = \frac{32\sqrt{2}*2  }{\sqrt{2} } = 32 * 2 = 64 сантиметри квадратних.