Якщо в трикутнику АВС, кут В=54 ,кут С=66 ,то трикутник АВС а)гострокутний б) прямокутний

в)рівнобедрений г) тупокутний ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилюк Вован.

Ответ:

а)

Объяснение:

Кут А = 180-(54+66)=180-120=60

Так як всі кути менші за 90,то трикутник гострокутний