9. Задача. У шкільній бібліотеці 1200 книжок. Науково-популярні книжки становлять 0,28 від всіх

книжок , а книжки зарубіжних письменників – 0,43 від всіх книжок. Решта – книжки українських письменників. Скільки книжок українських письменників у шкільній бібліотеці? Наведіть ПОВНЕ розв’язання (це завдання слід надіслати окремо) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Настя.

1)1200х0.28=336(к)н\п книги

2)1200х0.43=516(к)від з\п

3)1200-336-516=348(к)-від у\п

Відп.:348 книг

Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

100% – (28% + 43%) = 100% – 71% = 29% — частка книжок з художніми творами українських письменників;

2) 1200 · 29 : 100 = 348 (кн.) — з художніми творами українських письменників.