діаметр кола з центром о, МК-хорда, кутLOM-124°. знайдіть величину кутаMOA, якщо A-середина хорди

MK​

Ответы на вопрос

Отвечает Квасов Слава.

Відповідь: 28°

Пояснення: ∠КОМ=180-124=56° за властивістю суміжних кутів

ΔАКО=ΔАМО (КА=АМ, КО=ОМ як радіуси, АО - спільна сторона)

отже ∠КОА=∠МОА=56:2=28°