Визначте вид трикутника стороны якого дорівнює 12 см 8 см 6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.

Ответ:

Тупокутний

Объяснение:

За теоремою косинуса шукаємо знак косинуса кута проти більшої сторони

12^2=8^2+6^2-2*8*6*cosA

Cos A= (144-64--36)/-2*8*6 = -0.46

Кут А - тупий - трикутник тупокутний