два кола моють зовнішній дотик, а відстань між їх центрами дорівнює 16 см.Знайдіть радіюси цих

кіл,якщо вони відносяться як 3 : 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Колодій Дініс.

Ответ:

3+5=8 частей

16:8=2см. - 1 часть

3*2=6см

5*2=10см

ответ: 6см и 10см