Сторони трикутника дорівнюють 7см 12см і 15см. Знайти висоту проведену до найбільшої сторони

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Erdnieva Bairta.

Ответ:

h=4√17/3

Объяснение:

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c)

p=(a+b+c)/2

p=(7+12+15)/2=34/2=17

S=√(17*10*5*2)=10√17 см²

S=1/2*a*h

a=15

h=2*S/a=2*10√17/15=4√17/3