Точка D - середина катета BC рівнобедреного прямокутного трикутника ABC (угол C=90°). Знайдіть

гіпотенузу цього трикутника , якщо відстань від точки D до гіпотенузи AB =5см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Терешкевич Саша.

Так як трикутник прямокутний рівнобедренний,

ВС=АС=5+5=10см

Тепер знаходимо гіпотенузу за теоремою Піфагора:

АВ=√10^2+10^2=√200=10√2 см=14,14 см (приблизно)

Ответ:

АС=10√2 см