Ширина прямокутного паралелепипеда доривнює 18 см, довжина-15см. Знайдите висоту цього

параллелепипеда, якщо його об'єм доривнює 5670 см³​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Роман.

Ответ:

21см

Объяснение:

V=a*b*c, где а=18- ширина; b=15см длина; с- высота.

с=V/(a*b)=5670/(18*15)=5670/270=21см