Висота прямокутного трикутника ABC (∠C=90°) проведена до гіпотенузи дорівнює 8 см. проекція катета

AC на гіпотенузу дорівнює 6 см. Обчислити проекцію катета BC на гіпотенузу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобрин Віталік.

Ответ: 10,7см

Объяснение:

Формула длины высоты через составные отрезки гипотенузы , (H):

H=√c1*c2

Отсюда с2=H²/c1=8²/6=64/6=10,7cм