Допоможіть будь ласка. Знайти кути паралелограма, якщо а) один з кутів дорівнює 105° б) сума двох

кутів дорівнює 210°​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайбуллов Даниэль.

Ответ:

А)

(360 - 105 \times 2) \div 2 = 75

Два угла равны 105° и два 75°

Б)

210 \div 2 = 105

(360 - 210) \div 2 = 75

Два угла равны 105° и два 75°