Дано три вершини паралелограма G(-1;-3), H(-3;0), I(-1;3). Знайти четверту вершину J протилежну до H


Ответы на вопрос

Отвечает Соломатин Александр.

Ответ:

Координати точки J (1;0)

Объяснение:

Знайдемо за діагоналями:

Діагоналі IG і HJ точкою перетину діляться навпіл. Точка перетину - середина IG:

х = (Хi + Хg)/2 = (-1+(-1))/2 = -1.

у = (3-3)/2 = 0.

Середина IG (-1; 0).

Тоді координати точки D знаходимо оберненим шляхом до попереднього:

-1 = (-3+х)/2,    0 = (0+у)/2.

х = -2+3=1,        у = 0.

Координати точки J (1; 0)