У прямому паралелепіпеді сторони основи завдовжки 4см і 6см утворюють між собою кут 150 градусів, а

бічне ребро дорівнює 10 см. Знайдіть площу повної поверхні паралелепіпеда ​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Дарья.

Ответ:

224см²

Объяснение:

Росн=2(а+b), где а;b- стороны основания.

а=4см; b=6см

Р=2(4+6)=2*10=20см.

Sбок=Росн*h, где h=10см боковое ребро.

Sбок=20*10=200см².

Sосн=а*b*sin<(ab)

sin150°=1/2

Sосн=4*6*1/2=12см²

Sпол=Sбок+2*Sосн=2*12+200=224см²