ПОЖАЛУСТА ПОМОГИТЕ Площа повної поверхні правильного тетраедра дорівнює 36√3 см2. Знайдіть

довжину ребра цього тетраедра.

Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Диана.

Ответ:

S = a²\sqrt[]{3}

a = \sqrt[]{S/\sqrt[]{3} }

a = \sqrt[]{36}

a = 6