Один із двух внутрішних односторонніх кутів, утворених при результаті перетину прямих з січною, у 5

разів більший за за другий. Знайдіть градусні міри цих кутів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Андрей.

Ответ:

30° і150°

Объяснение:

Нехай один з кутів=х, тоді другий=5х

Ці кути суміжні, тому

х+5х=180°

6х=180°

х=30°

Отже, один кут=30°, а другий=5*30°=150°