Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 7см, а бічна сторона – 8см.

Допоможіть будь ласка !?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Никита.
Якщо трикутник рівнобедрений, то його бічні сторони однакові. Тобто друга бічна сторона, так само 8 см
Р=7+8+8=23 см
Відповідь:23 см
Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо основа 8 см, а в умові задачі сказано, що бічна сторона на 1 см менша за основу, то виходить, що бічна сторона дорівнює 7см. Тоді периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 8+7+7=22 см