Допоможіть будь ласка. Модуль вектора a (x; -8) дорівнює 10. Знайдіть х.


Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

х=±6

Объяснение:

модуль вектора а дорівнює  \sqrt{x^2+y^2}

тож \sqrt{x^2+8^2}=10

x^2+64=100

x^2=36

x=±6