У трапеції ABCD довжини основ відповідно дорівнюють 3 см і 5 см. Знайдіть довжину середньої лінії.

У поле вводу відповіді написати лише число без одиниць вимірювання. Срочно пожалустааа​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Данил.

Ответ:

4

Объяснение:

Средняя линия трапеции равна полусумме оснований.

с=(а+в):2

(3+5):2=4

Отвечает Аргер Никита.

Ответ:

4

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.

(3+5):2=4.